Poďte ďalej!

Nie len čistota a poriadok, ale i osobitý štýl je dnes bežná požiadavka, ktorú na predsieň kladieme.

Solídny nábytok z masívneho dreva sa hodí do tradičných interiérov alebo tam, kde chceme miestnosť opticky „zatepliť“. Rada Lilium z masívnej jelše, stojí 87 479 Kč, Home Style) 

Úzke zrkadlo šikovne zakrylo tyč na kabáty. Toto priestorovo nenáročné riešenie obsahuje všetko potrebné a ešte sa sem vmestil stojan na dáždniky a menšia šatňová skriňa. Stena je vyrobená z brezy a makassaru. (55 000 Kč, Nábytok Max)

Originálny drevený stojan s kolíčkami je vysoký 180 cm.  

Plastový vešiak Baby môžete zladiť s ďalšími doplnkami 

Biele prvky predsiene Jandia, s ktorými kontrastujú čierne čela zásuviek prevedené vo vysokom lesku, vyniknú na pozadí odvážne vymaľovanej steny. Toto riešenie je variabilné, spodné police je možné zavesiť tak, že sa dĺžka zostavy pohybuje od 135 do 170 cm. 

Extravagantné lodičky? Kdeže, ide len o vtipnú podobu lyžice na topánky z farebného plastu.

Praktický tip: 

Úspora miesta 
Pokiaľ naozaj bojujete s priestorom, možno váš problém pomôže vyriešiť tento „dvojposchodový „plastový botník. Každú topánku z páru do neho ukladáte zvlášť a je ho možné vložiť i na dno skrine. 

Byt na mieru

K zostave z rady Xelo patrí zrkadlo o veľkosti 47,2 x 201,6 cm, vešiakový panel o rozmeroch 66 x 207,6 x 31,5 cm a komoda s deviatimi zásuvkami. (115 830 Kč, Home Style) 

Skrutky mávajú praktické využitie. Tieto vo veľkosti XXl sa hodia na zavesenie odevov 

Predsieňový program s názvom Entre je v ponuke v niekoľkých verziách: krémová, svetlo a tmavo hnedá, prírodný buk, calvados a čerešňa.  

TIP: 
Ku každému štýlu interiéru sa hodí iný druh predsiene. Do klasického bude najlepšia kompaktná zostava z dreva, k modernému zase ideálne pasujú jednoduché lakované skrinky, botník a zrkadlo.

 

Vedľa vstupu do bytu vás môže každý deň vítať silueta tejto energickej slečny. Je vysoká 180 cm a slúži ako netradičná dekorácia i ako vešiačik na oblečenie.

Priestorová vstupná hala vďaka vydarenej kompozícií skriniek, vešiakovej steny a lavice nestratila nič zo svojej vzdušnosti. 

Náš útulný byt

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

„Vhodnou základnou pro manželství je oboustranné nepochopení.“ Oscar Wilde