Nová kúpeľňa nemusí byť len sen !

Kto by si neprial prerobiť starú kúpeľňu na novú a peknú? A aké by to bolo pekné, keby navyše ešte všetci (manžel a deti) po sebe upratovali nielen v kúpeľni. Ale dosť snenia. Upratovanie vo Vašej kúpeľni nevyriešime, ale s rekonštrukciou kúpeľne Vám radi pomôžeme.

Mnohokrát sa všetci domnievame, že rekonštrukcia kúpeľne musí byť drahá a časovo náročná. Opak je pravdou. Niekedy postačí len výmena radiátora, ktorá môže celú kúpeľňu celkom oživiť a zmeniť. Vyhnete sa búraniu, náročným prestavbám a predsa však budete mať celkom novú kúpeľňu. Niektorých čitateľov iste napadne, ako sa asi zmení výmenou radiátora kúpeľňa, keď vymením biely radiátor za síce novší, ale biely. Samozrejme takúto výmenu nemáme na mysli. Na nároky a požiadavky zákazníkov reagujú výrobcovia radiátorov. Môžeme sa vďaka tomu stretnúť s tzv. „dizajnovými radiátormi“. Čo si môžeme predstaviť pod pojmom dizajnový radiátor? 

Málokoho by napadlo, že radiátor môže byť sklenený. Nebojte sa , nejedná sa o radiátor, ktorý by mal sklenené trubky alebo snáď radiátor, ktorý by fúkali sklenári v hutách. Jedná sa o radiátor, ktorý je ukrytý za sklenenou doskou oblého tvaru vo farbe ľadovej (cool ice) a pastelovo žltej (Pastel Yellou). Nejedná sa o radiátor, na ktorý budete vešať 5 a viacej ručníkov, ale určite Vašej kúpeľni dodá lesk a krásu.

Ďalšou možnosťou dizajnových radiátorov od spoločnosti ISAN Radiátory s.r.o. môžu byť radiátory nazvané „Variant“. Tento radiátor je vyrábaný v dvoch technologických variantoch a umožní Vám naozaj zhmotniť Vaše sny a predstavy. Tento typ radiátora Vám umožní vytvoriť si radiátor s vlastným motívom. Jednou možnosťou je vlastná fotografia, alebo fotka z fotobanky. Vami vybranú fotografiu je výrobca schopný preniesť na Vami vybraný radiátor a Vy tak môžete mať svoje obľúbené miesto alebo osobu stále na očiach. Predstavte si, že ľahnete si do vane, aby ste po náročnom dni relaxovali a môžete sa pozerať na krásnu fotku Vašej chalupy, alebo z Vašej dovolenky od mora či z hôr. Samozrejme si môžete vybrať i z motívov, ktoré ponúkajú výrobcovia.

Namiesto fotografie si môžete vytvoriť i náčrt – kresbu, ktorá sa tzv. „vypáli“. Vy tak môžete mať celkom originálny radiátor. Nie len, že ho bude každý obdivovať, ale zároveň si svoju kúpeľňu urobíte útulnú, originálnu, k potešeniu celej Vašej rodiny. A tak len výmenou jedného radiátora, vytvoríte dizajnovú kúpeľňu podľa vlastných predstáv.

Jednou z variant sú tiež radiátory na mieru. Jedná sa o možnosť, vyrobiť radiátor podľa rozmerových požiadaviek zákazníka. Lepšie sa tak môže využiť napr. šikmý priestor v podkroví alebo je možné využiť radiátor ako predel medzi jednotlivými časťami kúpeľne. „Púhy“ rebríkový radiátor z modelovej radyMELODY môže tak elegantne nahradiť drahšiu sklenenú stenu. Navyše sa jedná nie len o dizajnový prvok, ale i o funkčné zariadenie. Nehovoriac o možnosti radiátora vo farbe podľa priania zákazníka. V jednoduchosti sa dá povedať, že pokiaľ zákazník je schopný presne určiť požadovanú farebnosť ( číslo vybranej farby) podľa vzorkovnice RAL , môže mať v rovnakej farbe i radiátor. Niektorí zasielajú i jednu kachličku a následne je spresnená farba s dodávateľom práve podľa RAL vzorkovnice, aby nedošlo k odchýlke od požadovanej farby a výsledného prevedenia.

 

 

Môžeme tak povedať, že výmenou starého radiátora je možné vytvoriť krásnu dizajnovú kúpeľňu. Navyše rekonštrukciu zvládne šikovný inštalatér za hodinu, bez väčšej špiny, prachu a neporiadku, ktorý je napríklad pri výmene obkladov. Nehovoriac o tom, že výmenou radiátora prevádzate bežnú údržbu, ktorá je nevyhnutná v každom byte alebo dome.

akobyvat.sk

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

„Bůh stvořil člověka, ale nedal si to patentovat, a tak to teď po něm může dělat kdejakej blbec.“ Jan Werich